top of page
  • Writer's pictureshveitsieestiselts

SES - EV 102

Šveitsi Eesti Selts tähistas sel aastal Eesti Vabariigi sünnipäeva 22. veebruaril Laufeni lossis Rheini kose ääres.


Peale aperitiivi lossi hoovis lummava taeva ja kauni päikeseloojangu taustal, saime nautida maitsvat pidulikku õhtusööki suursuguse lossi õdusas saalis. Õhtu tipp-hetkeks oli Ivo Linna ja Antti Kammiste suurepärane kontsert. Üllatuslikult olid nad oma pika karjääri jooksul esimest korda Šveitsis esinemas. Laulsime eestikeelseid laule ja keerutasime jalga eestikeelse muusika taustal.

Šveitsis elav Varje Sommerhage esitas koos partneriga võistlustantse ja pärast tantsisime kõik koos perekonna valssi. Kodumaa hõnguline pidu armastatud Eesti staari muusika saatel jätkus hiliste õhtutundideni.60 views0 comments

Recent Posts

See All

EV104

Commenti


bottom of page