• shveitsieestiselts

SES - EV 102

Šveitsi Eesti Selts tähistas sel aastal Eesti Vabariigi sünnipäeva 22. veebruaril Laufeni lossis Rheini kose ääres.


Peale aperitiivi lossi hoovis lummava taeva ja kauni päikeseloojangu taustal, saime nautida maitsvat pidulikku õhtusööki suursuguse lossi õdusas saalis. Õhtu tipp-hetkeks oli Ivo Linna ja Antti Kammiste suurepärane kontsert. Üllatuslikult olid nad oma pika karjääri jooksul esimest korda Šveitsis esinemas. Laulsime eestikeelseid laule ja keerutasime jalga eestikeelse muusika taustal.

Šveitsis elav Varje Sommerhage esitas koos partneriga võistlustantse ja pärast tantsisime kõik koos perekonna valssi. Kodumaa hõnguline pidu armastatud Eesti staari muusika saatel jätkus hiliste õhtutundideni.19 views0 comments
ŠVEITSI EESTI SELTS

Ühendame Šveitsis elavaid eestlasi korraldades erinevaid üritusi ja olles häälekandjaks kõigele, mis Šveitsis eestlastega seotud

AADRESS

8580 Amriswil

Switzerland

estoswiss [at] eestiselts.ch

  • SES Facebook
  • SES Instagram

© 2020 Šveitsi Eesti Selts