top of page
  • Writer's pictureshveitsieestiselts

Jaanipäev

Updated: Jun 29, 2021

Jaanipäeva tähistasime sel aastal Fäsackerhof's, Aargau kantonis 26.juunil rohkem, kui 50 eestlasega.


Kutsusime rahva kokku lauluga "Tulge jaaniku tulele", mille peale kogunesid eestlased ühte suurde pereringi, et pärast pikka koroonapausi üheskoos õlg õla kõrval seista. Koroona leevendused algasid just 26.juunil, mis tegi seltsiliste olemise oluliselt vabamaks.


Pärast seltsi presidendi, I.M.E Koori ja aukonsuli tervitust tegime ühe mõnusa tutvumismängu "Me lähme rukkist lõikama" laulu saatel ning kõik leidsid endale paarilise, kellega pärast laulu jätkus juttu kauemaks.


Lastele pakkusime võimalust ratsutada, sõita Go-cartidega, mängida jalgpalli, sulistada basseinis, hüpata batuudil, lasta liumäest alla ja kiikuda. Lisaks eelnimetatule pidid lapsed lahendama ka jaanipäeva aaretejahi ülesanded, et jõuda "jaaniussikesteni".


Kui pidu oli mõnusas hoos, siis võtsime lauluviisi üles. Laulsime meie lemmikuid laule ja üritasime ka teha ühe vahva parmupilliloo. Jaanipäeva õhtusse sobis see mõnusaks suminaks väga vahvasti ja üritame järgmisel aastal veel suurema parmupilliorkestri kokku saada.


Aitäh kõikidele osalejatele väga mõnusa õhtu eest ja panustamise eest ürituse õnnestumiseks. Uute kohtumisteni!

121 views0 comments

Recent Posts

See All

EV104

コメント


bottom of page