• shveitsieestiselts

SES Jaanipäev 2019

Šveitsi eestlased pidasid jaanipäeva 15. juunil Neuchâtel'i järve ääres Vaumarcus' külas. Ilm oli nagu Eestis.


Saime päikest ja vihma ning jahedal õhtul end lõkke ääres soojendada varajaste hommikutundideni. Peolt ei puudunud ei eesti õlu ega marineeritud kurgid. Julgemad tõid kaasa isegi šašlõkki. Aukülalisena oli kohal ka Toomas Kukk, meie kandi suursaadik, aga sel õhtul keegi teda passi-juttudega ei tüüdanud. Sõime hoopis tema naise tehtud rukkileiba ja haukasime peale suitsujuustu. Päev ja õhtu möödusid mõnusa sumina saatel, kus närvikõdi, nalja ja rõõmsaid mängude võidumomente. Oli tõeline jaani-tunne. Ja isegi parem, sest sääski ei olnud.
0 views0 comments
ŠVEITSI EESTI SELTS

Ühendame Šveitsis elavaid eestlasi korraldades erinevaid üritusi ja olles häälekandjaks kõigele, mis Šveitsis eestlastega seotud

AADRESS

8580 Amriswil

Switzerland

estoswiss [at] eestiselts.ch

  • SES Facebook
  • SES Instagram

© 2020 Šveitsi Eesti Selts