top of page
  • Writer's pictureshveitsieestiselts

Vastlapäev vurritades

Eestis peetakse sel aastal vastlapäeva 16. veebruaril. Kutsume kõiki ka Šveitsis traditsioone üleval hoidma ning liugu laskma, vastlakukleid ja hernesuppi valmistama! Ehk saab keegi hakkama ka ehtsa seakoodist vurriga.


Kas teadsite, et vastlapäeval olid naistel kodused käsitööd keelatud. Seda rangem oli töökeeld siis, kui seajalad juba katlasse keema pandud olid.


Kuna üheskoos sel aastal vastlapäeva pidada ei saa, siis kutsume üles kõiki oma piirkonnas väikestes gruppides seda tegema. Ootame teie pilte ja jutte vastlapäeva lõbusatest seikadest, et panna kokku üks tore lugu eestlastest Šveitis. Et vastlapäev ikka korralikult õnnestuks, lubame liugu lasta ka õigele päevale eelneval ja järgneval nädalavahetusel.

Pilte ja jutte võib saata läbi Facebooki või vanal heal meiliaadressil: estoswiss [at] eestiselts.ch


Hõissa vastlad!

30 views0 comments

Recent Posts

See All

EV104

bottom of page