Uudised

12.-14.11 toimus Sveitsis konsulaarmissioon

Eile viibis Sveitsis visiidil esmakordselt konsul Kristi Land.

Augustis Tuuli Pärnsalult roteeruva konsuli ametiposti üle võtnud Kristi Land külastas esmakordselt Sveitsi.  Avanes võimalus konsulaartoiminguteks ja esmakordselt viidi vastuvõtt läbi Läti Peakonsulaadis, (Feldeggstrasse 55, 8008 Zürich). Õhtul ühinesid konsuliga kohaliku kogukonna esindajad, Suursaadik Gert Antsu ja aukonsul Hans Graf ning üheskoos külastati Zürichi Bürkliplatzi sadamas ankrus olnud Expovina laevasid. Ühine Sveitsi fondüü ja raclette õhtu sisaldas endas värvikaid vestlusi ja uusi maitseelamusi nii mõnelegi. Õnneks oli soe fondüü soojendanud seltskonda piisavalt, sest väljas võttis meid vastu korralik vihmasadu, mis oli väga harjumatu tänu pikale kuldsele sügisele.
Konsuli missioon jätkub 14. novembril Genfis.
Sveits kuulub Belgia konsulaarpiirkonna alla 2012 sügisest saadik ning väga hinnatud ja vajalikud konsulaarmissioonid Sveitsi alustati 2013 aasta suvel.

 

scroll up