Uudised

Eesti keelsed jõululaulud Zürichis 30. novembril

Laupäeval toimus Zürichis Evang.Lut.Kirikus eesti keelsete jõululaude kontsert, mida esitas Eestis sündinud ja Šveitsis üles kasvanud lauljanna Ingrid Lukas.  Kontsert oli kõike muud kui passiivne laulu kuulamine: lapsed said mängida jõulukellasid ning publik laulis kaasa mitmeid ühislaule. Kontserdile järgnes glögi joomine ning kiriku kõrvalruumist sai vägagi soe tuba keset lumist Zürichit. Põhjapõtradel õnnestus kohale tuua ka jõuluvana otse Eestist ning lapsed said näidata oma laulu- ja salmilugemisoskuseid. Kogu seltsi poolt suur suur aitäh kõigile osalejatele, koogiküpsetajatele ja teistele abikätele. Pilte üritusest saab vaadata fotograaf Helen Ree veebilehelt (http://www.helenree.com/album/eesti-selts#1) ja Heleni ning Patrick Frischknechti pildid leiduvad ka käesoleva veebilehe galeriist. (Pilte edasi kasutades palun korrektselt viidata autorile).


scroll up