Uudised

Järgmine konsulaarmission Sveitsis on 2. ja 4. juunil 2014.

Eesti Saatkond Belgias, Luksemburgis ja Šveitsis korraldab konsulaarvastuvõtu Zürichis kolmapäeval, 4. juunil kell 10.-12.00 ja 14-16.00 Hotellis Seehof (Seehofstr. 11, Zurich, CH) ja Genfis, esmaspäeval, 2. juunil kell 11-13.00 Eesti aukonsulaadis Genfis (avenue Léon-Gaud 5, CH-1206 Genf). Eelneval registreerimisel on võimalikud kõik konsulaarteenused (passi taotlemine koos sõrmejälgede andmisega, erinevad tõendid, samuti ärakirja, allkirja või tõlke õigsuse notariaalsed kinnitamised ning notariaalsed volikirjad jne). Teenuseid puudutava infoga saab tutvuda saatkonna kodulehel. Huvilistel palume endast teada anda hiljemalt teisipäevaks, 27. maiks meiliaadressil tuuli.parnsalu [at] mfa.ee või saatkonna üldtelefonil +322 779 07 55. Juhul kui ülalmainitud kellaajad ei sobi, on võimalik kokku leppida ka vastuvõtuväline aeg.
scroll up