Uudised

Paavo Järvi Zürichi Tohalles

15. detsembril avanes Sveitsis elavatel eestlastel ja Eesti muusika sõpradel kohtuda dirigent Paavo Järviga Zürichi Tonhalles.

Dirigent Paavo Järvi dirigeeris Zürichi Tonhalles koos Tonhalle orkestriga kolm õhtut järjest: 14. - 16. detsembrini. Esitlusele tulid Sergej Prokofjewi ja Robert Schumanni teosed. Kontserdi solistiks oli violoncello mängija - Steven Isserlis.
Pärast konrtserdit avanes eestlastel võimalus kohtuda Paavo Järviga seltsi korraldatud "Meet & Greet" vastuvõtul. Maestro Järvi vahetu ja humoorikas suhtlus tôi klassikalise muusikamaailma veelgi lähemale kôigile siinelavaile eestlastele ning mitmed läksid sama kontserdit kaema ja kuulama veel järgmiselgi päeval.

Paavo Järvi on Zürichi Tonhalli laval taas 24. jaanuaril 2017 kell 19. 30 koos Die Deutsche Kammerphilharmonie Bremen, viiulil Vilde Frang.  Esitlusele tulevad  Johannes Brahms ja Igor Strawinsky teosed.


/M. Loertscher, 17.12.2016/ 
scroll up