Uudised

SES laiendab tiimi!

Soovime lisada tiimi rõõmsameelseid inimesi kes võiks üle võtta järgmisi vastutusalasid:


- sport ja spordiuudiste toimetamine. - muusika ja muusikauudiste toimetamine. - veebilehe tehniline haldus (vastav IT oskus vajalik). - seltsi regionaalne esindamine (Genf, Lugano, Bern-Basel, Luzern-Zug). - noortegrupi juhtimine (kes hõikaks välja dringitamise kohtasid, discol käike, kontserdil käike), kes aktiveeriks noortele suunatud tegevust. - kirjutiste tootmine: ootame häid kirjutajaid, kes kirjutaks veebilehele huvitavaid tekste, mõtteid, sündmuste kajastusi. - tõlketöö: ootame saksa ja / inglise keele tõlke, kes tõlgiks veebilehe eesti keelseid tekste (jõudumööda). - administratsioon ja marketing. Seltsi flyerite, ürituste kavade koostamine/ print, liikmete ringkirjade print/saatmine, jne. - lühiajaliste projektide eestvedajaid : näiteks kui Eestist tuleks teatrigrupp, siis oleks sellega seotud ettevalmistused projekti manageri jagu. Või kui korraldakse teemapäev (n. matk mägedes), siis oleks kõik sellega seonduv ühe projekti manageri jagu, jne. - jätkuvalt ootame mänguringi tiimi abiõpetajaid. Samuti vajab tugevdamist muusika õpetajate tiim. - ürituste regulaarsed abikäed: piletimüük, transport, tehnika ja muu organisatoorne pool. (PS! Ürituste lisa-abikäte vajadus hõigatakse välja eraldi enne igat üritust). - Kuna meil ei ole infoportaali, kus liiguks infot eestlaste ülesastumiste kohta Sveitsis, siis oleks ka suur abi kui saaks toeks aktiivseid 'googeldajaid' , kes iga natukese aja tagant teeks aktiivseid info otsinguid siin toimuvast ning jagaks seda seltsiga / postitaks infot veebilehele. Uutele tiimi liikmetele loome funktsiooni kirjeldavad ametinimetused ning need inimesed liidetakse seltsi tegevgrupiga. Soovijaile väljastab selts ka soovituskirja vähemalt 12 kuud kestnud panuse eest. Usun siiralt, et seltsi struktureerimine aitab kaasa seltsi pikaajalise tegevuse edendamisele. Huvilistel palume endast märku anda 25. juunini emaili teel estoswiss@gmail.com

 "Rikkus pole see mis meil on, vaid mis me suudame anda"

 Mirjam Loertscher

scroll up