Uudised

Zürichis toimus konsulaarvisiit

Käesoleva nädalal külastas Konsul Kristi Land Sveitsi pakkudes siin elavatele eestlastele konsulaarteenuseid.

Sveitsi kuulub Belgia suursaatkonna konsulaar piirkonda alates 2012. aastast. Nõudlus konsulaarteenuste järgi Sveitsis on kasvanud aasta aastalt nagu on kasvanud ka siin elavate eestlaste arv. Mitmete dokumentide tellimine ja uuendamine vajab konsuli kohalolekut, isegi kui näiteks passi järel saab hiljem käia aukonsulite juures Stäfas /(ZH) ja Genfis. Seekordsel visiidil vôttis konsul Kristi Land vastu üksteist külastajat Zürichis.
Külastajate hulka kuulus ka aukonsul Hans Graf ise, kellest sai Eesti e-resident ehk digitaalse ID kaardi omanik. Teadaolevalt on see võimalik käesoleva aasta mai kuust. Lisainfot leidub siit: https://e-estonia.com/e-residents/apply/

M. Loertscher, 8.11.2015
scroll up