top of page
  • Writer's pictureshveitsieestiselts

Eesti Laste ja Noorte Klubi juubel

Head ELNK suured ja väiksed sõbrad, kallid vilistlased! 1. juunil lõpetame 2023/2024 õppeaasta suursugusemalt kui oleme seda teinud varasemalt. Nimelt tähistame Eesti Laste ja Noorte Klubi 10. tegutsemisaastat.


1. Juuni on ka Lastekaitsepäev, mis annab veel ühe põhjuse kokku tulemiseks. Selle suursuguse sündmuse raames on meile külla tulemas armastatud kirjanik Andrus Kivirähk isiklikult. Päev saab olema hoogne ning tegevusterohke. Meisterdamistuba, Ringkäik St. Galleni ülikoolis (mõeldud vanematele lastele ja lapsevanematele alates 15.eluaastat). Päeva lõpetame piknikuga ja lõkke tegemisega. Üritusele palume registreeruda Fienta keskkonnas.

Ootame teid kõiki suure rõõmuga, et lõpetada meie 2023/2024 õppeaasta väärikalt ning tähistada üheskoos täitunud verstaposti.

 

Kuupäev: 1. juuni 2024

Asukoht: Stadtbibliothek Katharinen (Katharinengasse 11, 9004 St. Gallen)

Algusaeg: 10:00

Piknik: 14:30

Lõpuaeg: 16:30

Registreerimine: Fientas19 views0 comments

Recent Posts

See All

EV106

Comments


bottom of page