• shveitsieestiselts

30 aastat taastatud vabadust

20.augustil täitub 30 aastat Eesti Vabariigi taastamisest. Sellega seoses on loodud veebileht https://30aastat.ee, kust võib leida põnevat infot, vaatamist jne. 20.augustil toimub ka tavaks saanud öölaulupidu, kus väliseestlastel on võimalus "laulupesade" kaudu osaleda.


Šveitsi Eesti Selts korraldab samuti ühislaulmise ja -olemise, et seda olulist päeva meenutada. Koht ja kellaaeg on täpsustamisel, nagu ka detailid "laulupesade" tehnilise osas.


Me kutsume üles kõiki seltsi liikmeid kirjutama meile oma mälestusi sellest päevast või sellest ajast. Oleks väga huvitav lugeda ja anda lugeda nooremale põlvkonnale, kes sel ajal olid kas nii väikesed, et ei mäleta või ei olnud veel sündinudki. Hoiame mälestusi elus ja jagame neid noorematega. Kui sul on soovi oma mälestusi jagada, siis kirjuta ja saada see meie e-maili aadressile estoswiss [@] eestiselts.ch.
7 views0 comments

Recent Posts

See All