top of page
  • Writer's pictureshveitsieestiselts

30 aastat taastatud vabadust

Updated: Aug 24, 2021

20.augustil täitus 30 aastat Eesti Vabariigi taastamisest. Lisainfot saab selle päeva kohta lugeda veebilehel 30aastat, kust võib leida põnevat infot, vaatamist jne. 20.augustil toimus ka tavaks saanud öölaulupidu, kus väliseestlastel oli võimalus "laulupesade" kaudu osaleda.


Šveitsi Eesti Selts korraldas samuti ühislaulmise ja -olemise ehk oma "laulupesa", et seda olulist päeva meenutada. Me kohtusime Zürichi aukonsulaadis Mr Michael Reissi hoole all ning laulsime keskkööni kaasa kogu Öölaulupeo repertuaari. Lisaks laulmisele meenutasime 30 aasta tagust päeva ja aega ning vahetasime mõtteid selle aja kohta.


Et õhtu oleks maitsvam, siis tegime valge lauakattega buffeelaua, kus oli kiluvõileiba, täidetud mune ja mõnusalt kohevaid pannkooke kamavahuga.


Me kutsume üles kõiki seltsi liikmeid kirjutama meile oma mälestusi sellest päevast või sellest ajast. Oleks väga huvitav lugeda ja anda lugeda nooremale põlvkonnale, kes sel ajal olid kas nii väikesed, et ei mäleta või ei olnud veel sündinudki. Hoiame mälestusi elus ja jagame neid noorematega. Kui sul on soovi oma mälestusi jagada, siis kirjuta ja saada see meie e-maili aadressile estoswiss [@] eestiselts.ch. Neid ootame endiselt.
47 views0 comments

Recent Posts

See All

EV104

Comments


bottom of page