top of page
  • Writer's pictureshveitsieestiselts

Curly Strings Heidenis

Pühapäeval, 24. novembril esines Šveitsis hotell & restoran Linde Heidenis Eesti ansambel Curly Strings.


Kontserdi korraldas Linde Heiden, mille eestvedajad on tõelised Eesti fännid seetõttu, et nende poeg õppis aastaid tagasi kuus kuud Tartu Ülikoolis. Olenemata aastate möödumisest mäletavad nad siiani eestikeelseid sõnu ja mõnda lauset.


Ko

ntserdile eelnes presentatsioon Eestist ja õhtusöök eestipäraste toitudega. Presentatsiooni esitles Šveitsi Eesti Seltsi president Kristi Jõeleht-Nastaj, kes rääkis Eesti kultuurist ja loodusest, Tallinna kaunist vanalinnast ja üleilmselt kuulsast Laulupeost. Kuulajaskond oli kaasaelav ja nii mõnigi kohalviibija oli varem Eestit külastanud.

Õhtusöögi menüüs oli eelroaks piimasupp, pearooks sealiha mulgikapsastega ning magustoiduks saime nautida kohupiimakooki. Ei puudunud ka Eesti must leib.

Õhtu tipphetkeks oli fantastiline Curly Stringsi kontsert. Saal oli puupüsti rahvast täis, nende hulgas ka mõned eestlased kes olid tulnud, et oma kodumaa muusikagruppi Šveitsis kuulata. Tore muusika vahvate bändiliikmetega tegi õhtu meeldejäävaks ja kogu rahvas elas tõeliselt kaasa. Pärast kontserti sai osta Curly Stringsi albumeid koos autogrammiga ning nendega paar sõna juttu ajada. Oli väga hubane ja meeldiv novembrikuu õhtu, täpselt nagu kodus Eestimaal.

12 views0 comments

Recent Posts

See All

EV104

Commentaires


bottom of page