top of page
  • Writer's pictureshveitsieestiselts

Kochen und Essen Estland

Rea Sturzenegger ja Anu Elmer viisid läbi Eesti toidu kokkamise päeva ning õhtusöögi Winterthuri Alte Kasernes päikselise aprillipühapäeva õhtupoolikul. 


Estonia 100 in Switzerland - 8. April 2018

Täna leidis aset üks väga vahva üritus nimega "Kochen und Essen ESTLAND" Winterthuris. Rea Sturzenegger'i ja Anu Elmeri juhtimisel viidi läbi Eesti toidupäev Alte Kasernes, kus pärastlõunal kokkasid 10 hobikokka ning õhtul said Eesti toitu maitsta üle 40 toiduhuvilise lähedalt ja kaugelt. Toidud olid ülilahedad, maitsvad ning juurde käivad lood ainult täiustasid seda elamust. Viimasest Eesti teemalisest kokkamispäevast - mida korraldab Winterthuri linn - on möödas täpselt 10 aastat. Täna sai suure tõenäosusega alguse iga 10 aasta tagant toimuv traditsioon :)

Aitäh kallid Rea ja Anu kogu selle ettevalmistuse ja läbiviimise eest!

Olite fantastilised pea-kokad!M. Loertscher / 8. aprill 2018

21 views0 comments

Recent Posts

See All

EV104

Comments


bottom of page