top of page
  • Writer's pictureshveitsieestiselts

SESi Jõulupidu 2019

Laupäeval, 30. novembril toimus Šveitsi Eesti Seltsi jõulupidu Zürichis, GZ Loogartenis.


Pärast sõprade-tuttavate tervitamist mõnusa aperitiivi saatel ja peale avakõnet, seati sammud isuäratava buffee-laua suunas. Eesti kokad olid valmistanud ehtsat jõulu-õhtusööki - seapraadi, verivorste ja ei puudunud ka hapukapsas. Saal täitus jõulumuusikaga, kui Carine Jessica Kostla bändiga lavale astus. Andekas laulja koos Liis-Marii ja Matheiga köitsid publiku meeli kaasakutsuvate lugudega ja nii mõnigi tegi tantsupõrandal mõned tantsusammud.


Lastele pakkus tegevust Mänguringi poolt korraldatud programm ja külla tuli ka vahva jõuluvana. Tublid lapsed olid ette valmistanud pakilunastusi, mida pakuti luuletuse, laulu või mõne muu esinemise näol. Vahepalaks tarbiti kodutehtud piparkooke ja Kalevi komme. Õhtu lõppes muusikute viimase setiga ja tõelise jõulutundega nauditi hõrku magustoitu.


10 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page